Мартиролог  


Герої України вносяться до мартиролога у двох випадках:
1) нагородження званням Герой України посмертно;
2) смерть Героя України, нагородженого за життя.
Причина внесення до мартиролога позначена червоним кольором
.
Значок [+]
дозволяє переглянути місце розташування могили у Wikimapia.

МАРТИРОЛОГ

№ п/п ПІБ Дата
нагородження
Дата
народження
Дата
смерті
Місце поховання
  1 Чорновіл В'ячеслав Максимович 21.08.2000 24.12.1937 25.03.1999 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 1)
  2 Волошин Августин Іванович 15.03.2002 17.03.1874 19.07.1945 Могили немає, репресований,
помер в Бутирській в'язниці у Москві
  3 Лобановський Валерій Васильович 15.05.2002 06.01.1939 13.05.2002 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  4 Мельников Василь Олександрович 20.02.2003 27.04.1977 19.11.2002 Харків, кладовище № 13
(дільниця № 29, ряд 7, місце 15)
  5 Малая Любов Трохимівна 12.01.1999 13.01.1919 14.04.2003 Харків, кладовище № 2
  6 Білаш Олександр Іванович 06.03.2001 06.03.1931 06.05.2003 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  7 Руденко Микола Данилович 19.12.2000 19.12.1920 01.04.2004 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 49б)
  8 Кірпа Георгій Миколайович 23.04.2002 20.07.1946 27.12.2004 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  9 Кириченко Раїса Опанасівна 31.10.2003 14.10.1943 09.02.2005 Кладовище села Корещина
Глобинського району Полтавської області
  10 Іванов Федір Антонович 19.09.2002 06.04.1940 27.02.2005 Кладовище села Парутине
Очаківського району Миколаївської області
  11 Берест Олексій Прокопович 06.05.2005 09.03.1921 04.11.1970 Росія, кладовище селища Александрівка
на околиці міста Ростов-на-Дону
  12 Яблонська Тетяна Нилівна 03.03.2001 24.02.1917 17.06.2005 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  13 Гетьман Вадим Петрович 11.07.2005 12.07.1935 22.04.1998 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  14 Гончар Олександр (Олесь) Терентійович 14.07.2005 03.04.1918 14.07.1995 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 7)
  15 Січовий Володимир Іванович 08.05.1999 10.05.1929 30.07.2005 Дніпропетровськ,
Сурсько-Литовське кладовище (дільниця № 255)
  16 Гонгадзе Георгій Русланович 23.08.2005 21.05.1969 17.09.2000 Київ, двір церкви Миколи Набережного
(вулиця Сковороди № 12)
  17 Стус Василь Семенович 26.11.2005 08.01.1938 04.09.1985 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  18 Шалімов Олександр Олексійович 20.06.2005 20.01.1918 28.02.2006 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  19 Лелеченко Олександр Григорович 21.04.2006 26.07.1938 07.05.1986 Кладовище села Степне
Полтавського району Полтавської області
  20 Тішура Володимир Іванович 21.04.2006 15.12.1959 10.05.1986 Росія, Москва, Митинське кладовище
  21 Ігнатенко Василь Іванович 21.04.2006 13.03.1961 13.05.1986 Росія, Москва, Митинське кладовище
  22 Ващук Микола Васильович 21.04.2006 05.06.1959 14.05.1986 Росія, Москва, Митинське кладовище
  23 Титенок Микола Іванович 21.04.2006 05.12.1962 16.05.1986 Росія, Москва, Митинське кладовище
  24 Василишин Михайло Іванович 03.05.2006 27.03.1910 20.03.1945 Польща, місто Ключборк,
військове кладовище (могила № 152)
  25 Колесса Микола Філаретович 21.01.2002 06.12.1903 08.06.2006 Львів, Личаківський цвинтар, поле 3
  26 Маркус Тетяна Йосипівна 21.09.2006 21.09.1921 29.01.1943 Розстріляна фашистами у Києві,
тіло спалено, попіл розвіяно у Бабиному яру,
на цьому місці пам'ятник-кенотаф
  27 Шапіро Анатолій Павлович 21.09.2006 18.01.1913 08.10.2005 США, Лонг-Айленд, поблизу Нью-Йорку
єврейське кладовище Beth Moses
(дільниця 14, ряд 5, місце 3)
  28 Масельський Олександр Степанович 05.12.2006 07.12.1936 12.04.1996 Харків, кладовище № 2
  29 Гірник Олекса Миколайович 18.01.2007 27.03.1912 21.01.1978 Калуш Івано-Франківської області
Новий цвинтар Височанки
  30 Оробець Юрій Миколайович 18.01.2007 19.06.1955 16.10.2006 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  31 Силин Олександр Опанасович 30.12.2005 09.10.1913 12.04.2007 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 18)
  32 Дерев'янко Кузьма Миколайович 07.05.2007 14.11.1904 30.12.1954 Росія, Москва, Новодівиче кладовище
(дільниця № 4, ряд 25)
  33 Балабуєв Петро Васильович 30.12.1999 23.05.1931 17.05.2007 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86)
  34 Гулий Максим Федотович 03.03.2005 03.03.1905 23.05.2007 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  35 Шухевич Роман Осипович 12.10.2007 30.06.1907 05.03.1950 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67, кенотаф,
загинув у бою з загоном НКВС
у селі Білогорща під Львовом
  36 Івчук Василь Якович 21.11.2007 21.11.1902 02.10.1938 Могили немає, репресований,
розстріляний у Києві
  37 Герасимов Іван Олександрович 27.10.1999 08.08.1921 04.06.2008 Москва, Кунцівське кладовище
(дільниця № 9)
  38 Митропольський Юрій Олексійович 18.01.2007 03.01.1917 14.06.2008 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 49а)
  39 Солов'яненко Анатолій Борисович 03.07.2008 25.09.1932 29.07.1999 Кладовище села Козин
Обухівського району Київської області
  40 Стребко Станіслав Кирилович 21.08.1999 28.02.1937 28.07.2008 Кладовище міста Іллічівськ
Одеської області
  41 Китастий Григорій Трохимович 25.11.2008 17.01.1907 06.04.1984 США, штат Нью-Джерсі, Баунд Брук,
українське православне кладовище
  42 Палій Іван Єгорович 21.11.2007 12.11.1947 01.01.2009 Слов'янськ Донецької області
Північне кладовище
  43 Загребельний Павло Архипович 25.08.2004 25.08.1924 03.02.2009 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52)
  44 Івасюк Володимир Михайлович 01.03.2009 04.03.1949 24.04.1979 Львів, Личаківський цвинтар, поле 22
  45 Мірошниченко Євгенія Семенівна 26.06.2006 12.06.1931 27.04.2009 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  46 Копичай Іван Васильович 15.03.2002 24.05.1937 07.08.2009 Кладовище села Орли
Покровського району Дніпропетровської області
  47 Сподаренко Іван Васильович 23.01.2006 23.01.1931 17.12.2009 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  48 Сургай Микола Сафонович 20.11.2003 20.11.1933 26.12.2009 Донецьк,
Новоігнатівське кладовище
  49 Бандера Степан Андрійович 20.01.2010 01.01.1909 15.10.1959 Німеччина, Мюнхен,
цвинтар Вальдфридгоф (Waldfriedhof), поле 43
  50 Муравченко Федір Михайлович 22.08.2002 18.03.1929 08.02.2010 Запоріжжя, Капустяне кладовище
  51 Костюк Платон Григорович 16.05.2007 20.08.1924 10.05.2010 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  52 Вороновський Геннадій Кирилович 21.08.2007 01.07.1944 28.05.2010 Кладовище селища Високий
Харківського району Харківської області
  53 Скопенко Віктор Васильович 14.09.1999 18.12.1935 05.07.2010 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  54 Роїк Віра Сергіївна 19.08.2006 25.04.1911 03.10.2010 Сімферополь, кладовище "Абдал-2"
(дільниця № 14а)
  55 Конюхов Станіслав Миколайович 12.04.2004 12.04.1937 03.04.2011 Дніпропетровськ,
Запорізьке кладовище
  56 Астров-Шумілов Геннадій Костянтинович 23.08.2001 13.09.1937 24.07.2011 Донецьк,
Новоігнатівське кладовище
  57 Сушко Лука Григорович 27.10.1999 16.10.1919 11.09.2011 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86, ряд 6, місце 18)
  58 Тронько Петро Тимофійович 07.07.2000 12.07.1915 12.09.2011 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 6)
  59 Сікорський Михайло Іванович 11.03.2005 13.10.1923 27.09.2011 Переяслав-Хмельницький Київської області,
Заальтицьке кладовище
  60 Сташис Володимир Володимирович 01.11.2006 10.07.1925 02.11.2011 Харків, кладовище № 2
  61 Бугаєць Анатолій Олександрович 22.08.2002 02.11.1940 31.12.2011 Харків, кладовище № 2
  62 Поляченко Володимир Аврумович 14.08.2003 14.08.1938 20.04.2012 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86)
  63 Возницький Борис Григорович 16.05.2005 16.04.1926 23.05.2012 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  64 Ступка Богдан Сильвестрович 23.08.2011 27.08.1941 22.07.2012 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  65 Момотенко Олександр Іванович 07.05.2005 15.01.1915 17.08.2012 Миколаїв, Мешковське кладовище
  66 Козловський Альфред Іванович 14.09.1999 14.09.1929 24.01.2013 Дніпропетровськ,
Запорізьке кладовище
  67 Гулий Іван Михайлович 20.08.2008 26.07.1940 01.05.2013 Кладовище села Кобзівка
Красноградського району Харківської області
  68 Бялик Микола Іванович 13.11.2001 24.05.1952 08.06.2013 Кладовище селища Радсад
Миколаївського району Миколаївської області
  69 Бартєнєв Олександр Володимирович 22.08.2004 01.01.1956 27.07.2013 Феодосія Автономної Республіки Крим,
Нове міське кладовище
  70 Березняк Євген Степанович 21.08.2001 25.02.1914 23.11.2013 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  71 Криворучко Анатолій Тихонович 18.03.2002 12.02.1947 06.01.2014 Кладовище села Чернещина
Борівського району Харківської області
  72 Зубець Михайло Васильович 16.12.2009 07.04.1938 07.01.2014 Кладовище селища Чабани
Києво-Святошинського району Київської області
  73 Бондар Григорій Васильович 22.04.2002 22.04.1932 27.01.2014 Донецьк,
Новоігнатівське кладовище
  74 Літвак Борис Давидович 21.08.2007 11.03.1930 10.04.2014 Одеса, Друге християнське кладовище
  75 Кульчицький Сергій Петрович 20.06.2014 17.12.1963 29.05.2014 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  76 Могилко Костянтин Вікторович 20.06.2014 27.05.1978 06.06.2014 Кладовище села Пирогове
Вінницького району Вінницької області
  77 Сенюк Тарас Михайлович 20.06.2014 22.06.1980 03.06.2014 Коломия Івано-Франківської області
Центральний міський цвинтар
  78 Плющ Іван Степанович 21.08.2001 11.09.1941 25.06.2014 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 6)
  79 Володимир
(Сабодан Віктор Маркіянович)
09.07.2011 23.11.1935 05.07.2014 Київ, кладовище Дальніх печер
Києво-Печерської Лаври
біля храму Різдва Богородиці
  80 Завада Богдан Олексійович 19.07.2014 26.06.1979 16.07.2014 Могили немає,
тіло залишилося на захопленій сепаратистами
території, його подальша доля невідома
  81 Поважний Станіслав Федорович 24.08.2013 21.01.1938 03.08.2014 Донецьк,
кладовище "Донецьке море"
  82 Зеленський Євгеній Олександрович 23.08.2014 28.01.1991 24.06.2014 Київ, Совське кладовище
(дільниця № 7а) [+]
  83 Муравський Павло Іванович 23.03.2009 30.07.1914 06.10.2014 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  84 Лужевський Руслан Михайлович 03.11.2014 31.08.1975 05.05.2014 Кладовище села Волошинівка
Баришівського району Київської області [+]
  85 Аксенин Василь Степанович 21.11.2014 04.02.1962 12.03.2014 Чернівці, Центральне кладовище
  86 Арутюнян Георгій Вагаршакович 21.11.2014 04.07.1960 20.02.2014 Рівне, Нове кладовище
  87 Байдовський Сергій Романович 21.11.2014 21.08.1990 20.02.2014 Кладовище села Менчичі
Іваничівського району Волинської області
  88 Балюк Олександр Олександрович 21.11.2014 19.03.1974 20.02.2014 Кладовище села Пилиповичі
Новоград-Волинського району Житомирської області [+]
  89 Бачинський Ігор Володимирович 21.11.2014 30.11.1983 25.02.2014 Кладовище села Перевіз
Васильківського району Київської області [+]
  90 Бльок Іван Іванович 21.11.2014 21.07.1973 20.02.2014 Городок Львівської області
  91 Бойків Володимир Васильович 21.11.2014 05.02.1955 19.02.2014 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  92 Бондарев Сергій Анатолійович 21.11.2014 24.11.1981 18.02.2014 Кладовище селища Чабани
Києво-Святошинського району Київської області [+]
  93 Бондарчук Сергій Михайлович 21.11.2014 09.09.1961 20.02.2014 Старокостянтинів Хмельницької області
  94 Братушка Олексій Сергійович 21.11.2014 10.04.1975 20.02.2014 Суми, Центральне кладовище [+]
  95 Брезденюк Валерій Олександрович 21.11.2014 17.06.1963 18.02.2014 Жмеринка Вінницької області
  96 Бура Ольга Василівна 21.11.2014 22.07.1986 10.03.2014 Кладовище села Ріпнів
Буського району Львівської області
  97 Вайда Богдан Іванович 21.11.2014 28.04.1965 20.02.2014 Кладовище села Летня
Дрогобицького району Львівської області
  98 Варениця Роман Михайлович 21.11.2014 11.12.1978 20.02.2014 Кладовище села Старий Яр
Яворівського району Львівської області
  99 Васільцов Віталій Валерійович 21.11.2014 16.11.1977 18.02.2014 Кладовище села Жорнівка
Києво-Святошинського району Київської області [+]
  100 Вербицький Юрій Тарасович 21.11.2014 25.08.1963 22.01.2014 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  101 Веремій В'ячеслав Васильович 21.11.2014 22.02.1980 19.02.2014 Київ, Лісове кладовище
(дільниця № 120, ряд 7, місце 13) [+]
  102 Войтович Назарій Юрійович 21.11.2014 02.06.1996 20.02.2014 Кладовище села Травневе
Збаразького району Тернопільської області
  103 Ворона В'ячеслав Миколайович 21.11.2014 22.12.1981 09.03.2014 Кладовище села Макарівка
Іванківського району Київської області [+]
  104 Гаджа Петро Миронович 21.11.2014 03.07.1966 22.03.2014 Рахів Закарпатської області
  105 Голоднюк Устим Володимирович 21.11.2014 12.08.1994 20.02.2014 Збараж Тернопільської області
  106 Городнюк Іван Володимирович 21.11.2014 02.06.1984 20.02.2014 Березне Рівненської області
  107 Горошишин Максим Максимович 21.11.2014 14.04.1989 19.02.2014 Кладовище села Грушківка
Кам'янського району Черкаської області [+]
  108 Гриневич Едуард Михайлович 21.11.2014 31.05.1985 20.02.2014 Кладовище села Деревок
Любешівського району Волинської області
  109 Гурик Роман Ігорович 21.11.2014 02.10.1994 20.02.2014 Івано-Франківськ, Меморіальний сквер
  110 Дворянець Антоніна Григорівна 21.11.2014 23.03.1952 18.02.2014 Бровари Київської області
Нове кладовище (дільниця № 8, ряд 15, місце 12) [+]
  111 Дзявульський Микола Степанович 21.11.2014 01.09.1958 20.02.2014 Шепетівка Хмельницької області
  112 Дигдалович Андрій Іванович 21.11.2014 03.06.1973 20.02.2014 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  113 Дідич Сергій Васильович 21.11.2014 03.11.1969 18.02.2014 Кладовище села Стрільче
Городенківського району Івано-Франківської області
  114 Дмитрів Ігор Федорович 21.11.2014 09.10.1983 20.02.2014 Калуш Івано-Франківської області
Новий цвинтар Височанки
  115 Жаловага Анатолій Григорович 21.11.2014 13.03.1980 20.02.2014 Місто Дубляни
Жовківського району Львівської області
  116 Жеребний Володимир Миколайович 21.11.2014 06.10.1985 20.02.2014 Місто Рудки
Самбірського району Львівської області
  117 Зайко Яків Якович 21.11.2014 04.04.1940 18.02.2014 Житомир, Корбутівське кладовище [+]
  118 Зубенко Владислав Віталійович 21.11.2014 22.04.1991 28.02.2014 Харків, кладовище № 13
  119 Ільків Богдан Іванович 21.11.2014 03.07.1962 22.02.2014 Львів, Личаківський цвинтар, поле 67
  120 Калиняк Богдан Михайлович 21.11.2014 29.01.1961 28.01.2014 Коломия Івано-Франківської області
  121 Капінос Олександр Анатолійович 21.11.2014 10.03.1984 19.02.2014 Кладовище села Дунаїв
Кременецького району Тернопільської області
  122 Кемський Сергій Олександрович 21.11.2014 15.11.1981 20.02.2014 Кладовище селища Яблунець
Ємільчинського району Житомирської області [+]
  123 Кіщук Володимир Юрійович 21.11.2014 22.02.1956 18.02.2014 Кладовище селища Димер
Вишгородського району Київської області [+]
  124 Клітинський Олександр Іванович 21.11.2014 15.05.1988 19.02.2014 Київ, Аскольдова могила [+]
  125 Корнєєв Анатолій Петрович 21.11.2014 23.01.1961 20.02.2014 Кладовище села Руда
Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  126 Корчак Андрій Богданович 21.11.2014 18.07.1964 18.02.2014 Стрий Львівської області
  127 Костенко Ігор Ігорович 21.11.2014 31.12.1991 20.02.2014 Кладовище села Зубрець
Бучацького району Тернопільської області
  128 Костишин Михайло Йосипович 21.11.2014 09.04.1971 26.02.2014 Кладовище села Нижній Струтинь
Рожнятівського району Івано-Франківської області
  129 Котляр Євген Миколайович 21.11.2014 14.04.1980 20.02.2014 Харків, кладовище № 17
  130 Коцюба Віталій Миколайович 21.11.2014 07.06.1982 20.02.2014 Село Вороблячин
Яворівського району Львівської області
  131 Кульчицький Володимир Станіславович 21.11.2014 25.07.1949 18.02.2014 Кладовище села Нові Петрівці
Вишгородського району Київської області [+]
  132 Мазур Артем Анатолійович 21.11.2014 06.08.1987 03.03.2014 Хмельницький, кладовище "Шаровечка"
  133 Мазуренко Павло Анатолійович 21.11.2014 02.12.1971 22.12.2013 Кладовище у місті Вишневе
Києво-Святошинського району Київської області [+]
  134 Максимов Дмитро Вячеславович 21.11.2014 17.11.1994 19.02.2014 Кладовище у місті Вишневе
Києво-Святошинського району Київської області [+]
  135 Мельничук Володимир Валерійович 21.11.2014 22.08.1974 20.02.2014 Вишгород Київської області [+]
  136 Мовчан Андрій Сергійович 21.11.2014 17.01.1980 20.02.2014 Кладовище села Великі Осняки
Ріпкинського району Чернігівської області [+]
  137 Мойсей Василь Михайлович 21.11.2014 27.03.1992 20.02.2014 Луцьк, Меморіал Слави
  138 Наконечний Іван Максимович 21.11.2014 18.10.1931 07.03.2014 Київ, Лісове кладовище
(дільниця № 23, ряд 21, місце 30) [+]
  139 Наумов Володимир Григорович 21.11.2014 09.03.1970 18.02.2014 Кладовище міста Родинське
Красноармійського району Донецької області
  140 Нечипоренко Анатолій Ілліч 21.11.2014 01.09.1941 11.04.2014 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86) [+]
  141 Нігоян Сергій Гагікович 21.11.2014 02.08.1993 22.01.2014 Кладовище села Березнуватівка
Солонянського району Дніпропетровської області
  142 Опанасюк Валерій Адамович 21.11.2014 20.05.1971 20.02.2014 Рівне, Нове кладовище
  143 Пагор Дмитрій Олексійович 21.11.2014 10.04.1992 19.02.2014 Кладовище села Хропотова
Чемеровецького району Хмельницької області
  144 Пантелєєв Іван Миколайович 21.11.2014 01.12.1981 20.02.2014 Кладовище села Дмитрівка
Слов'янського району Донецької області
  145 Паньків Микола Олександрович 21.11.2014 06.02.1975 20.02.2014 Кладовище села Лапаївка
Пустомитівського району Львівської області
  146 Паращук Юрій Григорович 21.11.2014 01.07.1966 20.02.2014 Тальне Черкаської області [+]
  147 Пасхалін Юрій Олександрович 21.11.2014 18.01.1984 19.02.2014 Кладовище села Носачів
Смілянського району Черкаської області [+]
  148 Пехенько Ігор Олександрович 21.11.2014 19.07.1970 20.02.2014 Вишгород Київської області [+]
  149 Плеханов Олександр Вікторович 21.11.2014 07.03.1991 18.02.2014 Київ, Лісове кладовище
(дільниця № 113) [+]
  150 Подригун Олександр Володимирович 21.11.2014 23.01.1972 23.02.2014 Кладовище села Залужжя
Білогірського району Хмельницької області
  151 Позняк Андрій Анатолійович 21.11.2014 30.04.1988 03.03.2014 Кладовище села Борівка
Макарівського району Київської області [+]
  152 Полянський Леонід Петрович 21.11.2014 24.10.1975 20.02.2014 Жмеринка Вінницької області
римо-католицький цвинтар
  153 Прохорський Василь Петрович 21.11.2014 04.05.1980 18.02.2014 Селище Дмитрівка
Бахмацького району Чернігівської області [+]
  154 Прохорчук Віктор Олександрович 21.11.2014 25.05.1975 18.02.2014 Кладовище селища Хорошів
Житомирської області [+]
  155 Саєнко Андрій Степанович 21.11.2014 26.10.1962 20.02.2014 Фастів Київської області,
Інтернаціональне (Польське) кладовище [+]
  156 Сеник Роман Федорович 21.112014 26.07.1968 25.01.2014 Кладовище села Наконечне Друге
Яворівського району Львівської області
  157 Сергієнко Василь Миколайович 21.11.2014 23.04.1956 04.04.2014 Корсунь-Шевченківський Черкаської області [+]
  158 Сердюк Ігор Миколайович 21.11.2014 03.11.1969 18.02.2014 Кременчук Полтавської області
Свіштовське кладовище [+]
  159 Сидорчук Юрій Володимирович 21.11.2014 02.05.1961 28.06.2014 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86) [+]
  160 Синенко Сергій Петрович 21.11.2014 05.03.1978 13.02.2014 Кладовище села Володимирівське
Запорізького району Запорізької області
  161 Слободян Тарас Ігорович 21.11.2014 10.12.1982 12.2013 Тернопіль, Микулинецький цвинтар
  162 Смоленський Віталій Віталійович 21.11.2014 05.10.1984 20.02.2014 Кладовище села Фурманка
Уманського району Черкаської області [+]
  163 Сольчаник Богдан Зіновійович 21.11.2014 25.07.1985 20.02.2014 Старий Самбір Львівської області
  164 Тарасюк Іван Миколайович 21.11.2014 28.01.1993 20.02.2014 Кладовище селища Олика
Ківерцівського району Волинської області
  165 Ткачук Ігор Михайлович 21.11.2014 01.09.1975 20.02.2014 Кладовище села Велика Кам'янка
Коломийського району Івано-Франківської області
  166 Топій Володимир Петрович 21.11.2014 26.04.1955 19.02.2014 Місто Судова Вишня
Мостиського району Львівської області
  167 Точин Роман Петрович 21.11.2014 06.08.1970 20.02.2014 Місто Ходорів
Жидачівського району Львівської області
  168 Ушневич Олег Михайлович 21.11.2014 20.06.1982 20.02.2014 Сколе Львівської області
  169 Хомяк Віктор Борисович 21.11.2014 20.02.1958 27.01.2014 Кладовище села Голишів
Луцького району Волинської області
  170 Храпаченко Олександр Володимирович 21.11.2014 18.09.1987 20.02.2014 Рівне, Нове кладовище
  171 Царьок Олександр Миколайович 21.11.2014 02.01.1959 20.02.2014 Васильків Київської області,
Нове кладовище [+]
  172 Цепун Андрій Михайлович 21.11.2014 14.10.1978 21.02.2014 Кладовище села Кожухівка
Васильківського району Київської області [+]
  173 Чаплінський Володимир Володимирович 21.11.2014 13.01.1970 20.02.2014 Обухів Київської області [+]
  174 Черненко Андрій Миколайович 21.11.2014 09.12.1978 18.02.2014 Кладовище села Слободо-Петрівка
Гребінківського району Полтавської області [+]
  175 Чернець Віктор Григорович 21.11.2014 27.05.1977 19.02.2014 Кладовище села Подібна
Маньківського району Черкаської області [+]
  176 Чміленко Віктор Іванович 21.11.2014 04.02.1961 20.02.2014 Кладовище села Борисівка
Бобринецького району Кіровоградської області
  177 Шаповал Сергій Борисович 21.11.2014 05.06.1969 18.02.2014 Київ, Лісове кладовище
(дільниця № 43, ряд 13, місце 24) [+]
  178 Швець Віктор Миколайович 21.11.2014 08.10.1955 18.02.2014 Кладовище села Гатне
Києво-Святошинського району Київської області [+]
  179 Шеремет Василь Олександрович 21.11.2014 21.03.1949 07.03.2014 Кладовище селища Ланчин
Надвірнянського району Івано-Франківської області
  180 Шеремет Людмила Олександрівна 21.11.2014 12.01.1943 22.02.2014 Хмельницький, кладовище "Шаровечка"
  181 Шилінг Йосип Михайлович 21.11.2014 14.03.1952 20.02.2014 Кладовище села Вороблевичі
Дрогобицького району Львівської області
  182 Шимко Максим Миколайович 21.11.2014 21.10.1979 20.02.2014 Вінниця, Центральне міське кладовище
  183 Щербанюк Олександр Миколайович 21.11.2014 02.01.1968 20.02.2014 Чернівці, Центральне кладовище
  184 Кривоносов Сергій Сергійович 04.12.2014 26.06.1978 04.08.2014 Миколаїв, Мешковське кладовище
  185 Майборода Дмитро Олександрович 04.12.2014 17.04.1980 14.07.2014 Вінниця, Центральне міське кладовище
  186 Аніщенко Олександр Григорович 02.01.2015 17.12.1969 05.05.2014 Суми, Центральне кладовище [+]
  187 Бадера Олександр Миколайович 20.02.2015 01.01.1948 28.01.2014 Кладовище села Мала Солтанівка
Васильківського району Київської області [+]
  188 Дяковський Юрій Іванович 20.02.2015 27.02.1989 04.2014 Стрий Львівської області
  189 Поправка Юрій Юрійович 20.02.2015 11.09.1995 18.04.2014 Кладовище села Морозівка
Баришівського району Київської області [+]
  190 Рибак Володимир Іванович 20.02.2015 30.11.1971 04.2014 Горлівка Донецької області
  191 Чернявський Дмитро Олександрович 20.02.2015 05.03.1992 13.03.2014 Донецьк
  192 Коваленко Юрій Вікторович 31.03.2015 16.07.1977 15.07.2014 Кладовище села Флорине
Бершадського району Вінницької області [+]
  193 Багров Микола Васильович 21.08.2007 26.10.1937 21.04.2015 Сімферополь, кладовище "Абдал"
  194 Ткачук Василь Михайлович 19.01.2002 10.12.1933 08.05.2015 Село Королівка
Коломийського району Івано-Франківської області
  195 Зубков Іван Іванович 09.06.2015 01.11.1973 20.01.2015 Деражня Хмельницької області
  196 Бойко Володимир Семенович 18.07.2003 20.09.1938 10.06.2015 Маріуполь Донецької області
Волонтерівське кладовище
  197 Міхнюк Олег Іванович 21.08.2015 27.10.1965 20.08.2014 Київ, Лук'янівське військове кладовище [+]
  198 Зінич Ігор Вікторович 14.10.2015 06.09.1989 20.01.2015 Селище Рокитне Київської області [+]
  199 Книшов Геннадій Васильович 10.11.2004 06.08.1934 01.11.2015 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  200 Цимбал Сергій Володимирович 13.11.2015 26.02.1986 07.10.2014 Селище Ставище Київської області [+]
  201 Ключников Олександр Олександрович 23.08.2011 10.02.1945 10.01.2016 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86)
  202 Орленко Віктор Миколайович 17.02.2016 08.03.1961 03.06.2015 Село Талалаївка
Ніжинського району Чернігівської області [+]
  203 Семенов Вячеслав Анатолійович 11.03.2016 23.07.1969 17.02.2015 Жмеринка Вінницької області
  204 Авдієвський Анатолій Тимофійович 16.08.2003 16.08.1933 24.03.2016 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  205 Гнатюк Дмитро Михайлович 28.03.2005 28.03.1925 29.04.2016 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  206 Найдьонова Віра Опанасівна 23.11.2009 05.08.1948 30.04.2016 Село Тавричанка
Каховського району Херсонської області,
територія храму святителя Василія Великого
  207 Брановицький Ігор Євгенович 23.08.2016 25.04.1976 21.01.2015 Київ, Міське кладовище "Берковець"
(дільниця № 86) [+]
  208 Колодій Сергій Володимирович 23.08.2016 04.02.1981 28.09.2014 Селище Пересічне
Дергачівського району Харківської області
  209 Лавренко Олександр Миколайович 09.09.2016 09.03.1983 21.07.2014 Місто Лозова
Харківської області
  210 Іваничук Роман Іванович 16.01.2009 27.05.1929 17.09.2016 Львів, Личаківський цвинтар, поле 3
  211 Гарматій Володимир Михайлович 13.10.2016 04.08.1992 25.07.2014 Село Чернелів-Руський
Тернопільського району Тернопільської області
  212 Заклунна-Мироненко Валерія Гавриїлівна 24.08.2012 15.08.1942 22.10.2016 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  213 Снітко Андрій Володимирович 21.11.2016 25.01.1996 20.08.2014 Селище Маневичі
Маневицького району Волинської області
  214 Табала Сергій Олександрович 21.11.2016 16.12.1995 06.11.2014 Суми, Центральне кладовище [+]
  215 Павленко Анатолій Федорович 19.08.2006 11.01.1940 01.12.2016 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 33)
  216 Яровий Микита Олександрович 30.12.2016 02.02.1995 18.12.2016 Селище Меліоративне
Новомосковського району Дніпропетровської області
  217 Кизило Андрій Олександрович 01.02.2017 02.05.1993 29.01.2017 Місто Умань Черкаської області
кладовище "Софіївська Слобідка" [+]
  218 Сліпак Василь Ярославович 20.02.2017 20.12.1974 29.06.2016 Львів, Личаківський цвинтар, поле 76
  219 Тельнов Євгеній Львович 27.03.2017 20.11.1961 15.02.2015 Кропивницький,
Рівнянське кладовище, Алея Слави
  220 Олійник Борис Ілліч 21.10.2005 22.10.1935 30.04.2017 Київ, Байкове кладовище
(дільниця № 52а, VIP-дільниця)
  221 Аметов Решат Мідатович 18.05.2017 24.01.1975 03.2014 Сімферополь, кладовище "Абдал"
  222 Видобора Володимир Деонисович 16.11.2004 03.03.1941 05.06.2017
  223 Жизневський Михайло Михайлович 13.06.2017 26.01.1988 22.01.2014 Кладовище селища Стяг Праці
Гомельського району Гомельської області Білорусі